Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


  • Domena: http://www.lasogrod.com/
  • Adres: Sasankowa 33
  • Miejscowość: Włocławek
  • Kod pocztowy: 87-800
  • Telefon: 502566999


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta dostępna na stronie internetowej lasogrod.com skierowana jest do osób, które nie mają pomysłu na to, jak zaaranżować swój ogród. Pracujący w firmie specjaliści często polecają różaneczniki, które są roślinami z rodziny wrzosowatych. Świetnie sprawdzą się zarówno na dużych, jak i niewielkich przestrzeniach. Pracownicy doradzają swoim klientom i udzielają porad na ten nawożenia rododendronów. Dzięki temu można stworzyć roślinom optymalne warunki do wzrostu.

Specjaliści pomagają także wybrać odpowiednie trawy ozdobne, które doskonale prezentują się w każdym ogrodzie. Nie są wymagające i trudne w pielęgnacji. Do zadań pracowników należy również montaż automatycznych systemów nawadniania.

Właściciele ogrodów często decydują się także na altany, które stwarzają dobre warunki do odpoczynku. Można się w nich osłonić przed silnym słońcem, wiatrem oraz deszczem. Profesjonalne zagospodarowanie i zaaranżowanie zielonej przestrzeni sprawia, że ogród wygląda efektownie i zachwyca bujną roślinnością.

Data dodania: 15-06-2023

Różaneczniki

Opinie O Firmie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.