SAP Katarzyna Bartosik-WójcikOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Państwowa lub Ochotnicza Straż Pożarna musi dbać o swój ekwipunek. Doskonałym miejscem na zakup odpowiednich akcesoriów jest sklep SAP, który w swojej ofercie ma wiele przydatnych artykułów. Wyposażenie wozu strażackiego również jest bardzo ważne, ponieważ doskonałej jakości sprzęt i odwaga strażaków niejednokrotnie ratują życie wielu ludzi. Ich pomoc otrzymujemy nie tylko podczas pożaru, ale również w czasie powodzi czy silnych wiatrów, które uszkadzają budynki mieszkalne.

Wyposażenie pojazdu w profesjonalny sprzęt pożarniczy jest niezbędne w wielu sytuacjach. W ofercie polecanego sklepu można znaleźć między innymi klucze do hydrantów, zawory hydrantowe, a także prądownice. Prezentowane akcesoria charakteryzują się najwyższą jakością, dobrymi walorami użytkowania oraz solidną konstrukcją. Z pewnością znajdziemy tam osprzęt przeciwpożarowy wykonany w wielu wariantach i w bardzo przystępnej cenie.

Data dodania: 15-10-2017

Sprzęt pożarniczy

Opinie O Firmie

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Hanna L. napisał:
Dbałość o to by sprzęt pożarniczy posiadał odpowiednie atesty, a tym samym był bezpieczny dla jego użytkowników, to podstawa. Muszą mieć pewność, że jak będą ratować życie, wszystko będzie działać jak należy. Wiem, co mówię, gdyż jestem druhną w OSP.
Ocena: 4